Ceylon Tea Exporters in Sri Lanka - Sri Lanka Tea Exports - Tea - Ceylon Tea Today - Ceylon Tea

 

SEYLAN ÇAY REHBERİ

tarafından
Siyah Çay İhracat (Pvt) Ltd

Tea Exporters in Sri Lanka - Ceylon Tea - Tea - Sri Lanka Tea Exporters - Ceylon Tea Guide – Guide to Ceylon Tea – Guide to exporting tea from Sri Lanka – Sri Lanka Tea Information by Ceylon Black Tea Exports – Ceylon Tea Guide of reputed Tea Exporters in Sri Lanka – Ceylon Tea Exporters List – Ceylon Tea Exporters Guide – Sri Lanka Tea Exporters – Tea Exporters in Sri Lanka

Seylan Çay Bugün

Seylan Çay geri yıl James Taylor adında bir İskoçyalı ilk Kandy, Sri Lanka arazi sadece 20 dönümlük ticari çay dikim başladı 1867, gider uzun bir geçmişi vardır. Bugün Seylan çayı Nuwara Eliya, Dimbulla, Uva, Kandy, Uda Pussellawa ve Ruhuna ana çay büyüyen bölgelerde çay tarlaları gelişen 190.000 hektarın üzerinde büyüyen bulunur. Bu çay bahçeleriyle kaplı olan ülke yüzölçümünün yaklaşık% 4 oluşturmaktadır.

Çay çay bitkileri yüksek kaliteli çay üretimi için mükemmel bir iklim yaparak 100'den fazla-125cm düzenli yağış rakamları almak m 2.100 üzerinde yüksek rakımlarda iyi yetişir.Dünya ihracatının yaklaşık% 20 için dünyanın en iyi hesapları olarak bilinen ve dünyanın dördüncü büyük üreticisi Seylan çayı,. Çay ihracat döviz ana kaynağı olurken ülke ekonomisini destekleyen önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca yukarı nakliye ve sonra bile çay toplama sürecinden başlayarak, bir milyondan fazla kişiye doğrudan ve yardımcı hem istihdam sağlayan çok önemli bir rol oynar.

Ünlü Aslan Logo tarafından tespit saf Seylan çayı çay yetiştirilen ve Sri Lank tamamen imal olduğunu, tek kökenli ve en yüksek kalite standartları olduğunu gösterir. Seylan çayı dünyanın en iyi çay ihracatçısı konumunu koruyarak uluslararası pazarlarda başarı devam ediyor. Büyük tatma Seylan çayı bilenler dünyada seçici bir seçimdir.

Siyah Çay İhracat (Pvt) Ltd
#1082/11C, Kotte Road,
Rajagiriya CO 10107,
Sri Lanka.

telefon : +9477 791 1911
faks : +9411 288 8393
Skype : ceylon.tea
E-posta : blacktea@ceylonblacktea.com
web sitesi     : www.ceylonblacktea.com
     
Infinity Web Site: www.infinitywebsolutions.biz

Guided Safaris and Tented Safari Camping in Yala